HAKKIMIZDA
15864
page-template-default,page,page-id-15864,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

HAKKIMIZDA

Sakarya Televizyon Hastanesi, televizyon tamir ve bakım hizmetlerini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. Sakarya’da bulunan merkezimizde hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bünyemizde bulunan mobil ekibimiz sayesinde Sakarya’nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Tamir talebinizin bize ulaştığı andan itibaren müşteri odaklı bir yaklaşım benimseyerek sizlere hizmet vermekteyiz. Televizyonunuzun tamir süreci tamamlanınca gerek size olan yaklaşımımızdan gerekse de tamir hizmetimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Led Tv tamiri, Lcd Tv Tamiri, Smart Tv Tamiri, Curved Tv Tamiri konularında sizlerin imdadına yetişiyoruz. Bünyemizde bulunan teknisyenlerimiz alanında eğitim almış deneyimli kişilerdir. Televizyonunuzu Sakarya Televizyon Hastanesine tamire verirken gönül rahatlığıyla verebilirsiniz.

Bizlere sitemizde bulunan iletişim formunu doldurarak, sitemizde bulunan sabit ve mobil hatlarımızı arayarak ya da mesaj göndererek ulaşabilirsiniz. Televizyon keyfinizi kimsenin bozmasını istemiyorsanız hemen bize ulaşın